Laptop Adapter Comp. Samsung 19V/2.1a 40W (CP 5,5×3,0mm) SPA-830E AA-PA2N40W
Sale!
Notebook Adapter Comp. Samsung 19V/2.1a 40W (CP 5,5×3,0mm), Categorie:Adapter/Laptop,Fabrikant: Samsung,Art nr: 16427,Aant.: Stuks
1 op voorraad
Beschrijving
Producten zijn nieuw, maar extreem laag geprijsd en worden daarom niet retour genomen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Wees de eerste om “Laptop Adapter Comp. Samsung 19V/2.1a 40W (CP 5,5×3,0mm) SPA-830E AA-PA2N40W” te beoordelen
Related Products
We suggest you some related items.
Sale!USB C naar jack kabel
Audio kabel XSSIVE – USB C naar Audio Jack 3.5mm 1.2mtr
Sale!Audio kabel USB-A naar Audio Jack 3.5mm 1mtr
Audio kabel USB-A naar Audio Jack 3.5mm 1mtr
Sale!Lenovo USB C to USB-A Adapter 0.14m M/F
Lenovo USB C to USB-A Adapter 0.14m M/F
Sale!USB Kabel Adapter Audio USB C St >3.5mm /F 0.15m
USB Kabel Adapter Audio USB C St >3.5mm /F 0.15m