Monitor Adapter PS30W-14J1 14V 3A 42W 6.5X4.5mm
Sale!
Monitor Adapter PS30W-14J1 14V 3A 42W 6.5X4.5mm, Categorie:Adapter/Laptop,Fabrikant: Samsung,Art nr: 16772,Aant.: Stuks
3 op voorraad
Beschrijving
MP  Adapter voor Samsung Syncmaster LCD monitoren 14v   PS30W-14J1 14V 3A 42W 6.5X4.5mm  Garantie: Geen
Producten zijn nieuw, maar extreem laag geprijsd en worden daarom niet retour genomen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Wees de eerste om “Monitor Adapter PS30W-14J1 14V 3A 42W 6.5X4.5mm” te beoordelen
Related Products
We suggest you some related items.
Sale!USB C naar jack kabel
Audio kabel XSSIVE – USB C naar Audio Jack 3.5mm 1.2mtr
Sale!Audio kabel USB-A naar Audio Jack 3.5mm 1mtr
Audio kabel USB-A naar Audio Jack 3.5mm 1mtr
Sale!Lenovo USB C to USB-A Adapter 0.14m M/F
Lenovo USB C to USB-A Adapter 0.14m M/F
Sale!USB Kabel Adapter Audio USB C St >3.5mm /F 0.15m
USB Kabel Adapter Audio USB C St >3.5mm /F 0.15m